Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Ekocentrum

Výukové programy     

 
 
 
 

Aktuality

Na školním statku je období rození mláďátek, nejnovějším přírůstkem jsou trojčátka zakrslé kozičky Jáji. Kůzlátkům musíme trošku dopomáhat sušeným mlékem, tak se často děti podílí na jejích krmení s miminkovskou lahvičkou.

Více

Před týdnem se nám na statku narodila 4 krásná morčecí miminka. Pokud by měl někdo zájem a vyhovující podmínky pro chov morčátka,

Více

Zobrazit všechny aktuality

Ekocentrum Cheb

Základním posláním krajského střediska ekologické výchovy v Chebu je podpora vzdělávání k udržitelnému rozvoji a uplatňování metod badatelské výuky na školách v Karlovarském kraji. V rámci této činnosti nabízíme výukové programy, které tematicky souvisejí zejména se zemědělstvím.

Můžete se zde seznámit s chovy hospodářských zvířat a pěstitelstvím, dále s tradičními řemesly, ale i s oblastmi biologie, ekologie a ochrany životního prostředí. Zároveň nabízíme školním koordinátorům EVVO možnosti spolupráce při tvorbě a naplňování školských plánu EVVO.

Pro žáky základních a středních škol je také možné zprostředkovat výukový program v naší partnerské ekologické stanici Umweltstation Waldsassen, která se orientuje na včelaření a zahrádkařeni.